4 نکته در لیفت صورت با هایفوتراپی

بهترین نکته لیفت صورت با هایفوتراپی

بهترین نکته لیفت صورت با هایفوتراپی


هایفوتراپی چیست؟

در مورد موضوع لیفت صورت با هایفوتراپی و مراقبت روزانه پوست، ابتدا باید معنای هایفوترابی و کاربرد آن را بدانیم. هایفوتراپی مخفف عبارت (HIFU ( High-Intensity Focused Ultrasound می باشد. معنی این عبارت سونوگرافی متمرکز با شدت بالا است. 

، این علم به نسبت جدید به معنای امواج فراصوت پرتوان و متمرکز یا اولتراسوند همراه با تکنولوژی در زمینه زیبایی است. وظیفه هایفو راهنمایی کردن انرژی امواج فراصوت متمرکز با کمک یک دستگاه دستی به سمت صورت و گردن است.

افراد 30 و یا بالاتر با شلی خفیف تا متوسط پوست،که پوست آنها به تازگی در حال شل شدن است کاندید مناسبی جهت استفاده از این دستگاه برای لیفت و سفت کردن صورت و گردن می باشند..

، برای برخی افراد ممکن است نتایج هایفوتراپی برای سه تا چهار سال ماندگار باشد ولی به طور متوسط معمولا تا یک سال نتایج حاصله ماندگار است.

برای حفظ نتایج حاصل از هایفوتراپی حداقل یک جلسه درمان مجدد در سال توصیه می گردد. بعضی وقت ها به اشتباه هایفو را لیزر می نامند در حالیکه توجه کنید عباراتی نظیر لیزر هایفو و لیزر هایفوتراپی خطا است..

بهترین نکته لیفت صورت با هایفوتراپی

بهترین نکته لیفت صورت با هایفوتراپی

لیفت صورت با هایفوتراپی چیست؟

لیفت صورت با هایفوتراپی جهت سفت کردن و جوانسازی پوست صورت و گردن و به عنوان یک درمان بدون جراحی وغیر تهاجمی می باشد.

برای بهتر درک کردن  روش لیفت صورت با هایفوتراپی باید بدانید که انرژی متراکم و متمرکز توسط یک هندپیس اولتراسونیک، بدون آنکه به سطح پوست آسیبی وارد نماید اولتراسونیک را به سوی لایه های عمیق پوست وارد می کند این کار موجب کشیدگی و جمع شدن لایه پوست در این قسمت و در نتیجه لیفت پوست می شود

  6 روش لیفت صورت در منزل

هایفوتراپی یا امواج متمرکز شده فراصوت با شدت زیاد از روش های درمان زیبایی پوست و جایگزینی برای لیفت صورت می باشد که باعث سفت شدن آن و از بین بردن چین و چروک ها می شود. در این روش از انرژی فراصوت استفاده شده و هیچ گونه دردی ندارد.

از دیگر کاربردهای هایفوتراپی که برای اولین بار در سال 2008 صورت گرفت درمان تومورمی باشد. کاربرد دیگر این روش از بین بردن چین و چروک و خطوط بالای سینه و گردن با استفاده از تولید کلاژن است.

در سال 2009 هایفوتراپی توسط سازمان دارو وغذا مورد تایید قرار گرفت.

افراد بدون اینکه خطری بعد از جراحی آن ها را تهدید کند می توانند نتایج آن را به وضوح در عرض چند ماه بعد از درمان، مشاهده نمایند،

درست است که این روش جهت لیفتینگ و سفت کردن پوست و از طرفی جوانسازی پوست بکار می رود ولی با این وجود برای اینکه بفهمیم برای این درمان چه کسی بیشتر از دیگران مناسب تر می باشد زمان لازم است.

از سوی دیگر برای اینکه هایفوتراپی را جایگزین لیفت صورت کرد و به عنوان یک درمان قابل اعتماد نام برد زمان لازم است. باید توجه کرد که این روش برای افرادی که دارای مشکلات پوستی و چروک های بسیار هستند پیشنهاد نمی شود..

 

 

عوارض جانبی لیفت صورت با هایفوتراپی چیست؟

در اثر هایفوتراپی امکان دارد کبودی یا احساس بی حسی در محل درمان در موارد خیلی محدود و نادر رخ دهد که این مساله معمولا در طی چند روز از بین می رود

  قیمت لیفت صورت 1400 با بیان 4 نکته

طی چند هفته ممکن است احساس سوزن سوزن شدن و حساسیت به لمس رخ دهد . بنابراین جهت حل این مشکل توصیه می شود حتما از محصولات ضد آفتاب استفاده شود.

در بعضی موارد ممکن است سرخی یا التهاب جزئی نیز در برخی موارد دیگر رخ دهد که البته بسیار کوتاه مدت است.

چون در این درمان لایه های بالای پوست تحت تاثیر امواج پرتوان فراصوت آسیب نمی بینند می توانید بعد از آن فعالیت های معمول خود را از سر بگیرید

 

بهترین نکته لیفت صورت با هایفوتراپی

بهترین نکته لیفت صورت با هایفوتراپی

مزایای لیفت صورت با هایفوتراپی چیست؟

هایفوتراپی روش طبیعی کشیدن پوست می باشد که برای لیفتینگ پوست صورت و نواحی گردن کاربرد فراوان دارد.این درمان عوارض ناچیزی دارد و بسیار تک و منحصر بفرد می باشد.

در این روش بافت های آسیب‌دیده هدف درمان قرار می گیرد. هزینه هایفوتراپی در مقایسه با جراحی صورت بسیار ناچیز است .

پس از انجام این عمل بدلیل برطرف شدن ظاهر بد پوست و نرم‌تر و زیباتر شدن آن ، اعتماد به نفس بیمار زیاد شده وبه راحتی می‌توانند خود را معرفی کند.در نهایت، بیماران با استفاده از هایفوتراپی جوان تر شده و از ظاهر خود راضی تر می شوند..

جهت مشاوره می توانید با کلینیک پوست و زیبایی دکتر شمس تماس بگیرید.☎ ۲۲۵۵۸۷۱۸ ☎

لیفت صورت

دکتر شمسمشاهده نوشته ها

من دکتر محمدحسن شمس، فارغ التحصیل سال ۸۸ دانشگاه شهید بهشتی در رشته تخصصی درد و انستزی است و مدت چندین سال است که مشغول به طبابت هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با دکتر شمس