3 روش طبیعی فر کردن مژه

بهترین روش طبیعی فر کردن مژه

بهترین روش طبیعی فر کردن مژه


فر کردن مژه

از سری آموزش های مراقبت مو، شما را در این مقاله از پوست و زیبایی دکتر شمس با مقاله 3 روش طبیعی فر کردن مژه آشنا می کنیم.

آرزوی هر بانویی داشتن مژه های بلند و پر می باشد. آیا شما هم دست دارید که مژه هاتان زیبا باشد؟

راه‌های مختلفی برای فر کردن مژه وجود دارد. ، استفاده از فر مژه و ریمل اولین و ساده‌ترین راه است. در کنار یک فر مژه‌ی خوب استفاده  کردن از بهترین مارک ریمل  نیز به شما در داشتن مژه هایی بلند و زیبا بسیار کمک می‌کند. بعضی مواقع که این ابزار کارآمد، در دسترس نیست چه باید کرد؟

در این گونه مواقع شما چطور مژه‌هایتان را فر می‌کنید؟ آیا  از فر کردن آن منصرف شده و  یا برای رسیدن به این هدف راه‌های دیگری سراغ دارید؟

ما چند راه ساده و جالب برای فر کردن مژه ها سراغ داریم که در این مقاله برای شما بیان می‌کنیم. امیدواریم خواندن این مقاله دریچه‌ای به سمت خلاقیت‌های شما نیز بگشاید.

در اینجا به معرفی چند راهکار ساده و ابتدایی می‌پردازیم که به کمک آن می‌توانید مژه هایتان را فر کنید.

بهترین روش طبیعی فر کردن مژه

بهترین روش طبیعی فر کردن مژه

روش طبیعی فر کردن مژه

روش طبیعی فر کردن مژه- فر کردن مژه به کمک قاشق

یک کاسه آب گرم را آماده کنید و یک قاشق چایخوری فلزی را به مدت ٥ دقیقه در داخل آن قرار دهید و سپس قاشق را از آب دراورده و خشک کنید و بصورت عمودی آنرا بالای چشمتان قرار دهید به طوری که قسمت محدب آن بیرون باشد و لبه پایینی قاشق بر روی خط مژه شما قرار بگیرد و سپس مژه‌ ها را به کمک انگشتتان به سمت قاشق فشار دهید و به مدت 10 ثانیه نگهدارید این کار سبب فر شدن مژه‌های شما می‌شود.

  8 روش تقویت ابرو

روش طبیعی فر کردن مژه- مسواک گرم

مسواک را در زیر آب داغ بگیرید تا برس‌های آن گرم شود و سپس مسواکرا بصورت کامل خشک کنید و مژه هایتان را با این مسواک داغ شانه کنید و مسواک را در نوک مژه هایتان را به مدت ١٠ ثانیه نگه دارید.

روش طبیعی فر کردن مژه -استفاده از روغن های گیاهی

استفاده هر روزه از ریمل سبب ضعیف شدن و کم پشت شدن مژه‌ها می‌شود، برای تقویت مژه و ابرو ی خود هر شب قبل از خواب روغن نارگیل، کرچک و زیتون را بر روی مژه‌های خود بمالید همچنین می‌توانید به کمک فشار انگشتانتان بر روی مژه‌ها به آن‌ها حالت دهید.

بهترین روش طبیعی فر کردن مژه

بهترین روش طبیعی فر کردن مژه

مراقبت مو

دکتر شمسمشاهده نوشته ها

من دکتر محمدحسن شمس، فارغ التحصیل سال ۸۸ دانشگاه شهید بهشتی در رشته تخصصی درد و انستزی است و مدت چندین سال است که مشغول به طبابت هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با دکتر شمس