مطب پوست دکتر شمس

مهمترین مزایای بوتاکس تعریق زیر بغل

مهمترین مزایای بوتاکس تعریق زیر بغل

بوتاکس تعریق زیر بغل

بوتاکس تعریق زیر بغل جهت درمان تعریق زیاد زیر بغل انجام می شود. همانطور که می دانید بوتاکس کاربردهای فراوانی دارد. علاوه بر رفع چین و چروک و زیباسازی صورت که در کنار دیگر روش های زیباسازی پوست همچون تزریق فیلر، تزریق چربی، تزریق ژل، انجام می شود تزریق بوتاکس برای درمان های خاصی همچون درمان درد هموروئید، درمان تعریق زیاد زیر بغل ، دست و پاها نیز بکار می رود.

تعریق بیش از حد غدد زیر بغل سبب مشکلات فراوانی در افراد می شود به عنون مثال بوی بد تعریق و همچنان خیس شدن و لک شدن لباس از جمله این مشکلات است.

برای کاهش تعریق زیر بدن روش های متعددی وجود دارد از جمله استفاده از اسپری های مخصوص ضد عرق، استفاده از پودر و یا حتی سرکه سیب. ولی هیچکدام از این روش ها تعریق زیاد را کاملا از بین نمی برد. روش بوتاکس تعریق زیر بغل طرفداران زیادی را به علت مزایای آن بدست آورده است. در این سری از مقالات پوست و زیبایی دکتر شمس شما را با موضوع جذاب بوتاکس ضد عرق آشنا می کنیم و بهترین نکات را در این باره به عرض شما می رسانیم. امیدواریم با مطالعه مقاله حاضر مطالب آموزنده زیادی را فراگیرید. پس با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

مهمترین مزایای بوتاکس تعریق زیر بغل

عملکرد بوتاکس تعریق زیر بغل چیست؟

بوتاکس، سمی با نام بوتولینیوم است که از نوعی باکتری گرفته می شود. این سم با تغییر در عملکرد آن می تواند بر روی ساختار و عملکرد سیستم عصبی اثر بگذارد. انتقال دهنده ها، عملکرد سلول عصبی را بلوکه می کنند و باعث فلج شدن قسمتی از پوست در زمان تزریق بوتاکس می شوند. از جمله عملکردهای بوتاکس درمان تعریق زیر بغل و بلوکه کردن انتقال دهنده ها در زیر بغل می باشد. روش کار بوتاکس به اینصورت است که با تزریق آن تحریک کننده غدد عرق غیر فعال شده، و در نتیجه از تعریق زیاد جلوگیری می شود.

هزینه تزریق بوتاکس تعریق زیر بغل چقدر است؟

هماندد دیگر تزریق ها در بوتاکس، در این روش نیز هزینه های درمانی بوتاکس ثابت نمی باشد و به چیزهای زیادی بستگی دارد. به عنوان مثال موارد زیر بر روی این هزینه اثرگذار است:

از جمله عوامل تاثیرگذار در هزینه تزریق بوتاکس زیر بغل می باشند. بنابراین بهتر است قبل از انجام تزریق، با پزشک خود در مورد هزینه صحبت کنید.

روش کار تزریق بوتاکس تعریق زیر بغل

به طور متوسط برای هر زیر بغل حدود 50 واحد از ماده بوتاکس تزریق و در کل 100 واحد بوتاکس استفاده می شود. در مورد درمان تعریق کف دست ها و پاها و البته دیگر نقاط دیگر بدن، میزان تزریق بوتاکس با توجه به تشخیص پزشک متفاوت است. پس با توجه به میزان ماده مصرف شده مقدار هزینه ها برای هر بیمار متفاوت می شود. این تزریق اثرات موقتی بر روی تعریق زیر بغل دارد و حدود 4 تا 12 ماه از عرق کردن جلوگیری می کند. برای افرادی که شدت تعریق بسیار زیاد است تزریق بوتاکس به صورت مکرر انجام می گیرد.

مزایای بوتاکس تعریق زیر بغل

شما بعد از تزریق می توانید کارهای روزمره خود را بدون هیچ مانعی انجام دهید.

کاندیدای مناسب تزریق بوتاکس تعریق زیر بغل

افرادی که بهترین کاندیدا برای این تزریق می باشند شامل:

مراقبتهای بعد از تزریق بوتاکس تعریق زیر بغل

انجام مراقبت ها زیر بعد از تزریق بوتاکس در اثربخشی آن و همچنین مشکلات بعد از آن جل.گیری می کند:

برای عدم بروز مشکلات ایجاد شده پیشنهاد می شود بعد از تزریق سریعا محل بوتاکس با کمپرس یخ شستشو داده شود تا از ایجاد التهاب و تورم جلوگیری گردد  .

عوارض تزریق بوتاکس تعریق زیر بغل

همانند دیگر تزریقات بوتاکس به جاهای دیگر بدن، این روش نیز عوارض خاص خود را دارد از جمله این مشکلات عبارتند از:

عوارض گفته شده طی 24 تا 48 ساعت از بین می رود اما درصورت ادامه دار شدن آن بهتر است به پزشک معالج خود مراجعه و مشکلات ایجاد شده را مطرح نمایید. در نهایت باید گفت یکی از درمان های موثر برای از بین بردن تعریق بدن تزریق بوتاکس می باشد. افرادی که تزریق بوتاکس زیر بغل را تحت نظر دکتر شمس در مطب پوست و زیبایی انجام داده اند انجام داده اند از نتایج آن رضایت کامل داشته اند. جهت مشاوره و وقت قبلی با دکتر پوست تهران، دکتر شمس با این شماره تماس بگیرید:. ☎ ۲۲۵۵۸۷۱۸ ☎ ⭐⭐⭐⭐

Exit mobile version